Europa - Vennskapskamper | 02/03 09:20 | - | Viimsi JK v Paide Linnameeskond II | L | 2-1 | |
Europa - Vennskapskamper | 01/26 18:30 | - | Paide Linnameeskond II v Pohja-Tallinna JK Volta | L | 1-6 | |
Estland - Esiliiga B | 11/11 11:00 | - | Paide Linnameeskond II v K-Jarve JK Jarve | L | 0-3 | |
Estland - Esiliiga B | 10/27 10:01 | - | Vandra JK Vaprus v Paide Linnameeskond II | W | 0-4 | |
Estland - Esiliiga B | 09/30 10:03 | - | Paide Linnameeskond II v FC Flora Tallinn III | W | 7-0 | |
Estland - Esiliiga B | 09/23 10:00 | - | JK Tammeka Tartu II v Paide Linnameeskond II | L | 10-0 | |
Estland - Esiliiga B | 09/20 16:00 | - | JK Nomme United v Paide Linnameeskond II | L | 6-0 | |
Estland - Esiliiga B | 08/29 15:30 | - | Paide Linnameeskond II v Ajax Lasnamae | W | 2-0 | |
Estland - Esiliiga B | 08/24 16:00 | - | FC Flora Tallinn III v Paide Linnameeskond II | L | 2-0 | |
Estland - Esiliiga B | 08/20 16:01 | - | Paide Linnameeskond II v Tallinna JK Legion | L | 0-4 | |
Estland - Esiliiga B | 08/05 16:00 | - | Paide Linnameeskond II v JK Nomme United | L | 0-2 | |
Estland - Esiliiga B | 07/27 16:00 | - | Paide Linnameeskond II v JK Tammeka Tartu II | L | 2-6 | |
Estland - Esiliiga B | 07/14 10:00 | - | Parnu JK v Paide Linnameeskond II | L | 5-4 | |
Estland - Esiliiga B | 07/08 10:00 | - | Paide Linnameeskond II v Tallinna JK Legion | L | 0-1 | |
Estland - Cup | 06/17 08:59 | - | Paide Linnameeskond II v Tabasalu FC Charma | L | 0-3 | |
Estland - Esiliiga B | 06/13 16:00 | - | Paide Linnameeskond II v K-Jarve JK Jarve | W | 1-0 | |
Estland - Esiliiga B | 06/10 10:00 | - | K-Jarve JK Jarve v Paide Linnameeskond II | L | 4-1 | |
Estland - Esiliiga B | 05/27 10:00 | - | Ajax Lasnamae v Paide Linnameeskond II | W | 0-3 | |
Estland - Esiliiga B | 05/24 15:37 | - | Paide Linnameeskond II v JK Nomme United | D | 0-0 | |
Estland - Esiliiga B | 05/20 10:00 | - | FC Flora Tallinn III v Paide Linnameeskond II | D | 1-1 | |
Estland - Esiliiga B | 05/16 16:01 | - | JK Nomme United v Paide Linnameeskond II | D | 1-1 | |
Estland - Esiliiga B | 04/20 16:00 | - | Paide Linnameeskond II v FC Flora Tallinn III | D | 1-1 | |
Estland - Esiliiga B | 04/05 16:00 | - | JK Tammeka Tartu II v Paide Linnameeskond II | D | 0-0 | |
Europa - Vennskapskamper | 02/04 17:45 | - | Parnu JK v Paide Linnameeskond II | D | 1-1 | |
Europa - Vennskapskamper | 01/19 19:23 | - | Paide Linnameeskond II v Viimsi JK | W | 2-1 | |
Estland - Esiliiga B | 11/05 14:00 | - | JK Tammeka Tartu II v Paide Linnameeskond II | L | 4-0 | |
Estland - Esiliiga B | 10/25 15:59 | - | JK Nomme Kalju II v Paide Linnameeskond II | L | 4-1 | |
Estland - Esiliiga B | 10/11 16:00 | - | Viimsi JK v Paide Linnameeskond II | D | 3-3 | |
Estland - Esiliiga B | 08/26 13:00 | - | JK Tallinna Kalev II v Paide Linnameeskond II | W | 1-2 | |
Estland - Esiliiga B | 08/23 15:00 | - | JK Sillamae Kalev II v Paide Linnameeskond II | W | 0-2 |
Paide Linnameeskond U21 is an Estonian football club, the reserve team of Paide Linnameeskond. Until 2013 they played under the name Paide Kumake.