Live Scores

Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 01' Real Madrid (Upcake22) Esports 1-0 Barcelona (Olle) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 01' Liverpool (Rus_1995_Lan) Esports 0-0 Man City (TAKA) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 05' England (Inquisitor) Esports 0-1 France (slezaintima) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 06' Italy (white_boy1927) Esports 1-2 Netherlands (nikkitta) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 07' Lazio (Walker) Esports 1-1 Inter Milan (CarlWhizzer) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 08' Leverkusen (Oolancer) Esports 2-0 Arsenal (kiser) Esports
Fotball Tyrkia - 3. Lig avd 1 26' Cankaya FK [4] Cankaya FK 1-1 Malatya Yesilyurt Belediyespor [8] Malatya Yesilyurt Belediyespor
Fotball Kina - Super League 45' Wuhan Zall [6] Wuhan Zall 0-1 Hebei CFFC [4] Hebei CFFC
Fotball Kina - Super League 45' Shijiazhuang Ever Bright [5] Shijiazhuang Ever Bright 0-2 Chongqing Lifan [3] Chongqing Lifan
Fotball Hviterussland - Reserveliga 45' FK Ruh Brest reserver 0-1 FC Slutsk Reserves
Fotball Usbekistan - PFL 45' Metalourg Bekabad [5] Metalourg Bekabad 0-1 Lokomotiv Tashkent [8] Lokomotiv Tashkent
Fotball Usbekistan - PFL 45' FK Andijan [14] FK Andijan 1-1 FK Buxoro [13] FK Buxoro
Fotball Russland - 2. Divisjon 45' Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-0 FK Chernomorets Novorossiysk FK Chernomorets Novorossiysk
Fotball Kina - Super League 45' Shanghai SIPG [1] Shanghai SIPG 1-0 Beijing Guoan [2] Beijing Guoan
Fotball Hviterussland - Reserveliga 67' BATE Borisov reserver 0-2 Dinamo Brest reserver
Fotball Vietnam - Championship - Kvinner 68' Phong Phu Ha Nam kvinner 0-1 Ha Noi kvinner Ha Noi kvinner
Fotball Vietnam - Championship - Kvinner 69' Than KSVN kvinner 1-0 Ho Chi Minh II Women Ho Chi Minh II Women
Fotball Hviterussland - Reserveliga 90'<sup>+3</sup> Energetik-BGU Minsk Reserves 1-2 Isloch reserver
Fotball Mongolia - First League 93' Khan-Uul 2-0 Khukh Chononuud
Fotball Tanzania - Premier League 94'<sup>+3</sup> Kagera Sugar [15] Kagera Sugar 1-0 KMC FC [1] KMC FC
Basketball eBasketball - Live Arena - 4x5 minutter 4 - 04:01 PHI 76ers (BoBBy) Esports 37-33 CLE Cavaliers (Tranquil) Esports
Basketball eBasketball - Live Arena - 4x5 minutter 4 - 02:54 CHI Bulls (bepado) Esports 45-37 ORL Magic (iamdevilwalk) Esports
Volleyball Russia Vyscha League A Women Samrau UGNTU Ufa kvinner Samrau UGNTU Ufa kvinner 0-0 YuZGU Atom kvinner
Volleyball Russia Vyscha League A Women Uralochka 2 Urgea kvinner 12-7 Luch Moscow Women
Volleyball Russia Vyscha League B Women 25-12 Altay-AGAU kvinner 1-3 Angara Women
Volleyball Russia Liga Pro Alliance-pro 0-0 Titans-pro
Volleyball eVolleyball - Liga Pro Dom Rep W (Disa-RT) Esports 10-13 Kenya W (Enot-12345) Esports
Volleyball Russland - Liberty League - Kvinner Foxes kvinner 0-0 Panthers kvinner
Volleyball eVolleyball - Liga Pro N'lands W (Schastlivchick) Esports 7-7 Kazakhstan W (mr_meskalito) Esports
Baseball CPBL 09/25 10:35 [4] Fubon Guardians 0-5 Uni-Lions [3]
Baseball CPBL 09/25 10:35 [1] CITIC Brothers 2-5 Rakuten Monkeys [2]
Baseball Korea - KBO 09/25 09:30 Lotte Giants [7] Lotte Giants 5-5 Hanwha Eagles [10] Hanwha Eagles
Baseball Korea - KBO 09/25 09:30 SK Wyverns [9] SK Wyverns 3-3 Kiwoom Heroes [2] Kiwoom Heroes
Ishockey eIshockey - 3x4 minutter 3 - 00:00 I Love You (ILY) Esports 2-4 SAINTPETERSBURG (SPB) Esports
Ishockey eIshockey - 3x4 minutter 3 - 00:00 Dinamo Web (DIW) Esports 1-4 Solar Power (SLP) Esports
Ishockey Russland - MHL 2 - 02:16 Tolpar U20 [4] Tolpar U20 4-0 Sibirskie Snaypery U20 [13] Sibirskie Snaypery U20
Ishockey Russland - MHL 2 - 06:40 Tyumensky Legion U20 [9] Tyumensky Legion U20 1-0 HC Sarmaty U20 [12] HC Sarmaty U20
Ishockey Tsjekkia - Extraliga U20 3 - 09:50 HC Olomouc U20 4-2 Rytiri Kladno U20
Tennis ITF M25 Jablonec Nad Nisou 0-0 [253] Martin Cuevas 0-1 Gianluigi Quinzi [436]
Tennis ITF M25 Jablonec Nad Nisou 0-0 Agustin Velotti 0-0 Patrik Rikl
Tennis Challenger Sibiu - Herredouble 0-0 Goransson/Huesler 0-0 Galloway/Verdugo
Tennis ITF M15 Melilla 0-0 Eric Vanshelboim 0-0 Adrian Andreev
Tennis ITF W15 Monastir - Kvinnedouble 40-40 Hatouka/Kubareva 1-3 Pulchartova/Semenistaja
Tennis ITF W25 Prerov - Kvinnedouble 15-15 Skamlova/Smitkova 2-3 Laboutkova/Siskova
Tennis Challenger Forli - Herredouble 15-0 Brkic/Cacic 3-2 Erlich/Vasilevski
Tennis ITF W15 Porto 0-0 Anastasia Kulikova 4-3 Valeriya Strakhova
Tennis ITF W25 Prerov 15-0 [226] Georgina Garcia-Perez 6-1,2-1 Jule Niemeier [306]
Tennis ITF M25 Jablonec Nad Nisou A-40 [360] Sebastian Baez 6-1,1-0 Camilo Ugo Carabelli [377]
Tennis ITF M25 Jablonec Nad Nisou 0-0 [406] Yshai Oliel 2-5 Uladzimir Ignatik [376]
Tennis WTA Strasbourg 15-15 [84] Nao Hibino 3-6,3-4 Elena Rybakina [18]
Tennis ATP Hamburg [24] Dusan Lajovic 6-7,1-1 Stefanos Tsitsipas [6]
Tennis French Open - Kvinner 0-0 [182] Vera Zvonareva 0-6,0-0 Monica Niculescu [141]
Tennis French Open - Kvinner 30-30 [178] Renata Zarazua 5-3 Daniela Seguel [217]
Tennis ITF M15 Melilla Max Houkes 7-5,2-4 Imanol L Morillo
Tennis ITF W15 Monastir 40-15 Shalimar Talbi 0-6,7-6,3-1 Lulu Sun
Tennis Challenger Sibiu 0-0 [430] Carlos Gomez-Herrera 6-7,7-6,2-4 Marc-Andrea Huesler [221]
Tennis ITF M15 Monastir 40-15 Tom Kocevar-Desman 6-3,6-7,2-4 Luca Potenza
Tennis French Open - Kvinner 0-0 [183] Varvara Lepchenko 6-3,1-0 Dalma Galfi [236]
Tennis French Open - Kvinner 30-15 [134] Astra Sharma 1-6,1-3 Martina Trevisan [159]
Tennis French Open - Kvinner 30-30 [142] Irina Bara 6-2,5-4 Richel Hogenkamp [221]
Tennis UTR Pro Tennis Series - Frankrike 40-40 [258] Jonathan Eysseric 7-5,2-2 Calvin Hemery [447]
Tennis French Open - Kvinner 0-0 [179] Elena Gabriela Ruse 0-2 Barbara Haas [143]
Tennis French Open - Kvinner 0-0 [172] Mayar Sherif 3-0 Giulia Gatto Monticone [156]
Tennis French Open - Kvinner 0-0 [189] Kamilla Rakhimova 7-5,2-1 Natalija Kostic [202]
Tennis French Open - Kvinner 0-0 [187] Clara Tauson 7-6,3-2 Ivana Jorovic [200]
Dart European Tour 2 2020 09/25 12:30 Boris Koltsov Boris Koltsov 2-5 Steve Lennon Steve Lennon
Futsal Russland - Cup 25:00 Sibiryak 1-0 A-Tur
Bordtennis Liga Pro Vladislav Chahur 0-0 Andrey Andreev
Bordtennis Liga Pro Alexandr Kononenko 0-0 Vladimir Demidov
Bordtennis Czech TT Star Series Tomas Konecny 10-10 Marco Rech Daldosso
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 11-3,11-6 Viktoriia Pryshchepa 8-7 Lilia Melnikova
Bordtennis Setka Cup 5-11 Oleksii Nadporozhskyi 0-0 Artem Yurkov
Bordtennis Liga Pro 12-10,11-7 Aleksey Kuznetsov 5-4 Ilya Novikov
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 11-4,11-8,13-15 Tymur Kozenkov 3-1 Artem Semenenko
Bordtennis Setka Cup 7-11,10-12 Viktor Syvych 0-5 Vitalii Sydorenko
Beach Volleyball CEV U22 - EM Elazar/Masuri O. 0-0 Pedrosa/Campos
Beach Volleyball CEV U22 - EM Hajos/Streli 0-0 Stankevicius/Donela
Beach Volleyball CEV U22 - EM Kopschar/Pascariuc P. 0-0 Makaric/Nikolic
Beach Volleyball CEV U22 - EM Tomas Semerad/Manas 0-0 Lesiecki/Kurowski
Beach Volleyball CBVP Saquarema Alison/Alvaro Filho 0-0 Miguel/Jefersson
Beach Volleyball CBVP Saquarema Hevaldo/Saymon 0-0 Allison/Fabio
E-sport KOG - KPL Fall 00:00 eStar eStar 0-0 Rogue Warriors Rogue Warriors
E-sport LOL - World Champs Play-In 00:00 MAD Lions MAD Lions 0-0 Team Liquid
E-sport DOTA2 - China Pro Cup 00:01 Phoenix 0-1 Invictus Gaming Invictus Gaming
E-sport DOTA2 - OGA Dota Pit EU/CIS 00:17 Team Liquid 0-1 VP Prodigy