Live Scores

Fotball Island - Premier League 00' IA Akranes [12] IA Akranes View Valur Reykjavik [5] Valur Reykjavik
Fotball Portugal - Primeira Liga 00' Gil Vicente [12] Gil Vicente View Pacos Ferreira [11] Pacos Ferreira
Fotball Island - Premier League 00' Leiknir Reykjavik [11] Leiknir Reykjavik View Keflavik [8] Keflavik
Fotball Island - 1 Deild - Kvinner 00' Augnablik Kopavogur kvinner [6] Augnablik Kopavogur kvinner View Vikingur Reykjavik kvinner [5] Vikingur Reykjavik kvinner
Fotball Italia - Coppa Italia 00' Bologna Bologna View Cosenza Cosenza
Fotball Argentina - Regionalliga 00' CS Desamparados reserver 0-0 CA Juventud Alianza
Fotball Island - 1 Deild - Kvinner 01' Fylkir Reykjavik kvinner [7] Fylkir Reykjavik kvinner 0-0 FH Hafnarfjördur kvinner [1] FH Hafnarfjördur kvinner
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 04' Monaco (Tranquil) Esports 1-1 Real Betis (Bluefir3) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 04' West Ham (OFFM1) Esports 0-1 Eintracht (myxlunka) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 07' Chelsea (Nicolas_Rage) Esports 0-3 Man City (Toni) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 07' Tottenham (Dacum) Esports 4-1 Liverpool (ElMuchy) Esports
Fotball eFotball - GT Leagues - 12 min. spilletid 12' Man City (Ray) Esports 2-3 Bayern (Mad) Esports
Fotball eFotball - GT Leagues - 12 min. spilletid 12' PSG (Judoka) Esports 2-2 Real Madrid (Votepeace) Esports
Fotball England - Championship 12' West Brom [19] West Brom 0-1 Watford [7] Watford
Fotball Italia - Coppa Italia 13' Cremonese Cremonese 0-0 Ternana Ternana
Fotball Serbia - Prva Liga 14' Sloboda Uzice [11] Sloboda Uzice 2-0 FK Macva Sabac [10] FK Macva Sabac
Fotball Tyrkia - Super Lig 26' Fenerbahce [9] Fenerbahce 1-0 Umraniyespor [13] Umraniyespor
Fotball Tyrkia - Super Lig 28' Ankaragucu [12] Ankaragucu 0-0 Konyaspor [11] Konyaspor
Fotball Frankrike - Ligue 2 29' Caen [10] Caen 0-0 Metz [7] Metz
Fotball Island - U19 Liga 39' Stjarnan/KFG/Alftanes U19 Stjarnan/KFG/Alftanes U19 2-1 Vikingur Reykjavik U19
Fotball Argentina - Nacional B 40' San Martin de San Juan [12] San Martin de San Juan 1-0 CA Brown de Adrogue [13] CA Brown de Adrogue
Fotball Argentina - Primera C Metropolitana 42' General Lamadrid [15] General Lamadrid 0-1 El Porvenir [18] El Porvenir
Fotball Argentina - Primera B Metropolitana 44' CS Dock Sud [15] CS Dock Sud 0-1 Defensores Unidos [11] Defensores Unidos
Fotball Ungarn - NB II 45' Diosgyori VTK [18] Diosgyori VTK 0-2 Soroksar [8] Soroksar
Fotball Slovenia - Prva Liga 45' ND Gorica [7] ND Gorica 0-1 FC Koper [3] FC Koper
Fotball Argentina - Championship - Kvinner 45' [3] Racing Club kvinner 0-0 Huracan Kvinner [11]
Fotball Argentina - Primera B Metropolitana 45'<sup>+2</sup> Los Andes [16] Los Andes 0-0 Argentino Quilmes [13] Argentino Quilmes
Fotball Uruguay - Clausura 49' Albion FC [4] Albion FC 1-0 Liverpool Montevideo [1] Liverpool Montevideo
Fotball Uruguay - Reserveliga 49' Atletico Fenix Montevideo reserver 0-4 Torque reserver
Fotball Europa - Vennskapskamper 49' Albacete Balompie Albacete Balompie 1-0 Socuéllamos Socuéllamos
Fotball Uruguay - Reserveliga 52' Rentistas reserver 0-1 Nacional De Football reserver
Fotball England - Premier League 2 53' Leicester U21 Leicester U21 2-1 Tottenham U21 Tottenham U21
Fotball England - Premier League 2 53' Crystal Palace U21 3-1 Brighton U21 Brighton U21
Fotball England - Premier League 2 54' Wolverhampton U21 Wolverhampton U21 0-3 Chelsea U21 Chelsea U21
Fotball Uruguay - Reserveliga 55' Cerrito reserver 0-0 Boston River reserver
Fotball Nederland - Eerste Divisie 55' Ajax reserver [10] Ajax reserver 1-1 Telstar [13] Telstar
Fotball Argentina - Nacional B 55' Gimnasia Jujuy [24] Gimnasia Jujuy 1-1 Quilmes [25] Quilmes
Fotball Nederland - Eerste Divisie 56' AZ reserver [11] AZ reserver 2-1 Maastricht [12] Maastricht
Fotball England - Development League 2 56' Hull U21 0-1 Millwall U21
Fotball England - Premier League 2 57' Nottm Forest U21 1-3 Southampton U21 Southampton U21
Fotball Romania - Liga 1 58' FC Botosani [5] FC Botosani 1-1 Farul Constanta [4] Farul Constanta
Fotball Bulgaria - 1. divisjon 67' Lokomotiv Plovdiv [6] Lokomotiv Plovdiv 1-0 Arda Kardzhali [5] Arda Kardzhali
Fotball Israel - Ligacup 85' Hapoel Tel-Aviv Hapoel Tel-Aviv 1-2 MS Ashdod MS Ashdod
Fotball Luxembourg - Division Nationale 90' F91 Dudelange [9] F91 Dudelange 5-0 Jeunesse Esch [9] Jeunesse Esch
Fotball Argentina - Ungdomsliga 92'<sup>+4</sup> All Boys U20 1-1 Deportivo Camioneros U20
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 1 - 01:57 BOS Celtics (OREZ) Esports 7-11 LA Clippers (ISSE) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 2 - 03:31 LA Clippers (SpicyP) Esports 19-24 CHI Bulls (TOPBOY) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 2 - 02:55 IND Pacers (Blanc) Esports 24-28 TOR Raptors (Lic) Esports
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 3 - 03:41 PHI 76ers (SLIM) Esports 36-38 GS Warriors (TAAPZ) Esports
Basketball Basketballkamper 4 - 07:50 Israel Israel 68-64 Auburn
Tennis Challenger - Chicago 0-0 [461] Gage Brymer 4-6,4-4 Tennys Sandgren [342]
Tennis Challenger - Chicago 0-0 [309] Billy Harris 7-6,4-2 Makoto Ochi [422]
Tennis WTA Toronto [187] Asia Muhammad 1-1 Madison Keys [25]
Tennis Challenger San Marino 15-0 [134] Flavio Cobolli 2-3 Fabian Marozsan [248]
Tennis WTA Toronto 0-0 [59] Sloane Stephens 6-2,0-0 Sofia Kenin [416]
Tennis WTA Concord 30-30 [246] Taylor Townsend 5-2 Lulu Sun [350]
Tennis WTA Toronto 0-30 [19] Barbora Krejcikova 3-6,0-0 Karolina Pliskova [14]
Tennis ITF M25 Guayaquil Franco Marini 1-6,1-4 Miguel Angel Cabrera
Tennis Challenger - Chicago 40-30 [351] Shintaro Mochizuki 2-2 Aziz Dougaz [348]
Tennis Challenger - Chicago Strong Kirchheimer 5-3 Zachary Svajda
Tennis Challenger - Chicago 30-15 [186] Enzo Couacaud 6-4,2-1 Yunseong Chung [414]
Tennis WTA Concord 15-40 [152] Ysaline Bonaventure 6-2,5-4 Varvara Gracheva [62]
Tennis ATP Montreal 15-15 [27] Francisco Cerundolo 0-0 Karen Khachanov [28]
Tennis WTA Concord Anna Blinkova 6-3,6-6 Varvara Flink
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - Kvinner 0-0 Sierra Berry 6-2,4-2 Judit Castillo Gargallo
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - Kvinner 0-0 Jackeline Lopez 3-6,6-2,0-0 Cameron Rogin
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta 15-15 Jonah Wilson 0-6,4-4 German Samofalov
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta 0-0 Zachery Foster 0-0 Franco Tamagnone
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta 0-0 Roan Jones 0-1 Mitchell Deames
Tennis ITF M25 Guayaquil 40-15 Lucas Obeid 6-3,5-6 Jorge Abde Celis
Tennis Challenger Lima 40-30 Alexander Merino 6-3,2-6,1-2 Eduardo Ribeiro
Tennis ITF W100 Landisville Lindsay Zink 0-0 Christina Rosca
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - Kvinner 0-0 Kolie Allen 5-7,0-5 Julia Adams
Tennis ITF W100 Landisville 0-0 Himeno Sakatsume 6-0,2-2 Ava Catanzarite
Tennis ITF W100 Landisville 0-0 [82] Xinyun Han 5-7,0-0 Hiroko Kuwata [461]
Galopp Colonial Downs 08/08 19:37 løp - Colonial Downs View
Galopp Horseshoe India 08/08 19:32 Horseshoe Indiana View
Galopp Palermo (ARG) 08/08 19:30 Palermo (ARG) (7. løp) View
Galopp Ballinrobe 08/08 19:30 Ballinrobe (7. løp) View
Galopp Valparaiso 08/08 19:27 Valparaiso (2. løp) View
Galopp Fort Erie 08/08 19:25 løp - Fort Erie View
Galopp Finger Lakes 08/08 19:25 løp - Finger Lakes View
Galopp Monmouth Park 08/08 19:21 løp - Monmouth Park View
Galopp Thistledown 08/08 19:20 løp - Thistledown View
Galopp Ripon 08/08 19:20 Ripon (6. løp) View
Galopp Windsor 08/08 19:10 Windsor (8. løp) View
Galopp Colonial Downs 08/08 19:09 løp - Colonial Downs View
Galopp Cagnes-sur-Mer 08/08 18:48 Cagnes-Sur-Mer (6. løp) View
Cricket The Hundred 08/08 17:30 London Spirit 160/6,17/1 Manchester Originals
Greyhound Towcester EVE 08/08 19:23 Towcester kv. (7. løp) View
Greyhound Nottingham EVE 08/08 19:21 Nottingham kv. (7. løp) View
Greyhound Doncaster EVE 08/08 19:17 Doncaster kv. (8. løp) View
Greyhound Yarmouth EVE 08/08 19:12 Yarmouth kv. (7. løp) View
Pool Pairs Cup 08/08 18:59 Bale/Bale 2-2 Herriot/Rowley
Pool Pairs Cup 08/08 18:02 Bale/Bale 2-2 Makh/Makh
Bordtennis TT Cup Lukas Pour 0-0 Jan Zalesky
Bordtennis Challenger Series TT Michael Engelhardt 5-6 Anton Limonov
Bordtennis Setka Cup Serhii Khandetskyi 0-0 Serhii Kuprykov
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 12-10,3-11,9-11 Karel Baros 1-3 Roman Hudeczek
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro Daniel Lieskovsky 7-6 Jiri Dusatko
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro Jakub Vrabec 0-3 Jan Vidourek
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro Josef Silhan 9-9 Lubos Protiva
Bordtennis Setka Cup Oleksii Hrymovskyi 5-5 Vasyl Verbianyi
Bordtennis Setka Cup Pavel Hala 8-8 Marek Cizek
E-sport LOL - NLC - Sommer - Playoff 26:14 Dusty 1-2 JDXL