Europa - Vennskapskamper | 02/08 09:00 | - | Pioner Ramenskoe v UOR-5 Egoryevsk | W | 1-4 | |
Europa - Vennskapskamper | 01/25 09:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v PSV Ramenskoe | W | 18-0 | |
Europa - Vennskapskamper | 01/18 09:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Pioner Ramenskoe | W | 5-1 | |
Russia Division 3 | 09/28 12:00 | - | Znamya Noginsk v UOR-5 Egoryevsk | L | 6-0 | |
Russia Division 3 | 09/11 14:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v FC Sergiev Posad | D | 2-2 | |
Russia Division 3 | 09/07 14:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v FC Istra | W | 12-1 | |
Russia Division 3 | 08/31 14:00 | - | Lyubertsy v UOR-5 Egoryevsk | W | 0-2 | |
Russia Division 3 | 08/24 14:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Lobnya | W | 8-0 | |
Russia Division 3 | 08/10 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Peresvet Domodedovo | W | 3-1 | |
Russia Division 3 | 08/07 16:00 | - | FK Olymp-2 Moscow v UOR-5 Egoryevsk | L | 5-1 | |
Russia Division 3 | 07/31 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v FK Serpukhov | D | 2-2 | |
Russia Division 3 | 07/06 15:00 | - | Prialit v UOR-5 Egoryevsk | D | 1-1 | |
Russia Division 3 | 06/29 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v FC Dolgoprudny 2 | D | 1-1 | |
Russia Division 3 | 06/26 15:00 | - | Saturn 2 Ramenskoe v UOR-5 Egoryevsk | D | 1-1 | |
Russia Division 3 | 06/22 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Znamya Noginsk | W | 3-2 | |
Russia Division 3 | 06/15 16:00 | - | Legion Ivanteevka v UOR-5 Egoryevsk | L | 2-1 | |
Russia Division 3 | 06/08 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Keramik Balashika | L | 0-1 | |
Russia Regional League | 06/05 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Vityaz Podolsk | W | 3-1 | |
Russia Division 3 | 05/25 15:04 | - | FC Istra v UOR-5 Egoryevsk | W | 1-2 | |
Russia Division 3 | 05/18 15:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Lyubertsy | W | 4-0 | |
Russia Division 3 | 05/15 15:00 | - | Lobnya v UOR-5 Egoryevsk | W | 0-3 | |
Russia Division 3 | 05/04 15:00 | - | Peresvet Domodedovo v UOR-5 Egoryevsk | D | 4-4 | |
Russiske kamper | 05/01 15:00 | - | Sdyusshor Bronnitsy v UOR-5 Egoryevsk | D |
|
|
Russia Division 3 | 04/20 14:03 | - | Metallist Korolev v UOR-5 Egoryevsk | W | 0-3 | |
Russia Division 3 | 04/20 13:00 | - | Metallist-Korelev v UOR-5 Egoryevsk | W | 0-3 | |
Europa - Vennskapskamper | 03/31 08:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Saturn 2 Ramenskoe | D | 0-0 | |
Europa - Vennskapskamper | 03/24 10:30 | - | FC Ararat Moscow v UOR-5 Egoryevsk | D | 1-1 | |
Europa - Vennskapskamper | 03/23 08:30 | - | Strogino II v UOR-5 Egoryevsk | W | 2-9 | |
Europa - Vennskapskamper | 03/12 09:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v FK Kolomna | L | 0-3 | |
Europa - Vennskapskamper | 02/27 07:00 | - | UOR-5 Egoryevsk v Strogino-M | L | 1-2 |