11/13 19:30 |
- |
Kometa Praha kvinner v Strizkov kvinner
|
3-0
|
11/13 19:15 |
- |
ZS Mikulova kvinner v Brevnov A kvinner
|
3-0
|
11/13 17:20 |
- |
Kyje Kvinner v Nusle B kvinner
|
1-3
|
11/07 17:45 |
- |
VK Vratimov kvinner v Polanka nad Odrou kvinner
|
0-0
|
11/06 19:30 |
- |
Kometa Praha kvinner v TJ Slavoj Brevnov Women
|
3-0
|
11/06 19:15 |
- |
Vrsovice A kvinner v Modrany kvinner
|
3-1
|
11/06 18:15 |
- |
VSK Slavia JU Ceske Budejovice B kvinner v Jihocesky volejbal Women
|
3-0
|
11/06 17:20 |
- |
Kyje Kvinner v MFF A kvinner
|
1-3
|
11/02 18:20 |
- |
Prirodni Vedy kvinner v Orion A kvinner
|
1-3
|
11/02 17:15 |
- |
VC Baska kvinner v Raskovice Women
|
3-0
|
11/01 19:30 |
- |
Strizkov kvinner v Spanielka B Kvinner
|
3-0
|
11/01 19:20 |
- |
Lokomotiva Ceske Budejovice kvinner v Slovan J. Hradec kvinner
|
2-3
|
11/01 19:00 |
- |
Modrany kvinner v Sokol Zizkov B kvinner
|
3-2
|
10/31 17:15 |
- |
VK Polanka nad Odrou, z.s. kvinner v Sokol Stara Bela B Women
|
3-0
|
10/30 19:15 |
- |
ZS Mikulova kvinner v Kometa Praha kvinner
|
0-3
|
10/30 17:30 |
- |
SK Metylovice kvinner v Sokol Palkovice kvinner
|
1-3
|
10/29 19:00 |
- |
SK Spanielka Repy kvinner v Kobylisy kvinner
|
3-0
|
10/26 18:20 |
- |
Meteor E kvinner v Orion A kvinner
|
0-3
|
10/26 18:20 |
- |
J.M. Chodov kvnner v Modrany kvinner
|
3-1
|
10/25 18:30 |
- |
Strizkov kvinner v ZS Mikulova kvinner
|
0-3
|
10/25 18:20 |
- |
Meteor A kvinner v Olymp Praha kvinner
|
View
|
10/25 17:30 |
- |
TJ Slavoj Ledenice Women v Sokol Radomysl kvinner
|
3-0
|
10/24 18:00 |
- |
MFF A kvinner v Meteor C kvinner
|
3-0
|
10/24 18:00 |
- |
Sokol Bohumin kvinner v TJ Sokol Poruba B kvinner
|
3-0
|
10/24 17:00 |
- |
Repy B Women v Brevnov A kvinner
|
2-3
|
10/23 18:15 |
- |
Vrsovice A kvinner v Sokol Zizkov B kvinner
|
3-0
|
10/23 16:20 |
- |
Kyje Kvinner v TJ Praga kvinner
|
3-0
|
10/19 18:20 |
- |
Meteor E kvinner v Prirodni Vedy kvinner
|
0-3
|
10/19 16:30 |
- |
Brevnov A kvinner v Strizkov kvinner
|
0-3
|
10/18 18:20 |
- |
Meteor A kvinner v Kobylisy kvinner
|
3-0
|