Date | R | Hjemme v Borte | - |
11/13 09:30 |
25 |
[395] Mario V. Martinez v Jay Clarke
[288] |
6-3,4-6,4-6
|
11/13 07:55 |
25 |
[245] Aleksandr Nedovyesov v Vishnu Vardhan
[116] |
6-3,4-6,7-6
|
11/13 06:30 |
25 |
[235] Karim-M Maamoun v N.Sriram Balaji
[352] |
4-6,2-6
|
10/29 09:50 |
29 |
Sadio Doumbia v Prajnesh Gunneswaran
|
4-6,6-4,6-3
|
10/28 09:55 |
28 |
Prajnesh Gunneswaran v Duckhee Lee
|
6-2,7-5
|
10/28 07:30 |
28 |
Sadio Doumbia v Nikola Milojevic
|
5-7,6-3,6-2
|
10/27 09:20 |
27 |
Adrian Menendez-Maceiras v Nikola Milojevic
|
4-6,6-7
|
10/27 08:30 |
27 |
Prajnesh Gunneswaran v Saketh Myneni
|
6-7,6-2,6-0
|
10/27 07:00 |
27 |
Dmitry Popko v Duckhee Lee
|
3-6,4-6
|
10/27 07:00 |
27 |
Evgeny Donskoy v Sadio Doumbia
|
6-3,4-6,4-6
|
10/26 08:35 |
26 |
Luca Margaroli v Duckhee Lee
|
6-7,3-6
|
10/26 08:35 |
26 |
Adrian Menendez-Maceiras v Sumit Nagal
|
6-7,7-6,6-4
|
10/26 07:25 |
26 |
Prajnesh Gunneswaran v N. Vijay Sundar Prashanth
|
6-4,6-2
|
10/26 07:20 |
26 |
Evgeny Donskoy v Dhruv Sunish
|
6-3,6-2
|
10/26 07:05 |
26 |
Sidharth Rawat v Saketh Myneni
|
0-6,6-2,1-6
|
10/26 05:30 |
26 |
Dmitry Popko v Vishnu Vardhan
|
6-4,6-4
|
10/26 05:30 |
26 |
Fabien Reboul v Nikola Milojevic
|
1-6,6-7
|
10/26 05:30 |
26 |
Sadio Doumbia v Ramkumar Ramanathan
|
6-2,7-5
|
10/25 12:35 |
25 |
Danilo Petrovic v Saketh Myneni
|
6-1,3-6,6-7
|
10/25 09:30 |
25 |
Evgeny Donskoy v Mohit Mayur Jayaprakash
|
6-4,6-2
|
10/25 09:20 |
25 |
Marc Giner v Sumit Nagal
|
5-7,3-6
|
10/25 07:40 |
25 |
Alexander Zhurbin v Ramkumar Ramanathan
|
2-6,6-3,3-6
|
10/25 06:45 |
25 |
N.Sriram Balaji v Nikola Milojevic
|
5-7,6-7
|
10/25 05:30 |
25 |
Adrian Menendez-Maceiras v Shalva Dzhanashiya
|
6-2,6-2
|
10/25 05:30 |
25 |
N. Vijay Sundar Prashanth v Jayesh Pungliya
|
6-2,6-4
|
10/25 05:30 |
25 |
Hugo Nys v Duckhee Lee
|
3-6,7-6,1-6
|
10/24 11:50 |
25 |
Fabien Reboul v Marat Deviatiarov
|
7-6,5-7,6-4
|
10/24 10:40 |
25 |
Anvit Bendre v Luca Margaroli
|
3-6,3-6
|
10/24 08:20 |
25 |
Prajnesh Gunneswaran v Haadin Bava
|
7-5,2-6,6-4
|
10/24 08:15 |
25 |
Sadio Doumbia v Sasi Kumar Mukund
|
4-6,6-4,6-4
|
Challenger Pune – tennisturnering for herrer i Pune, India
Challenger Pune er en profesjonell tennisturnering for herrespillere som spilles på hardcourtbaner i Pune, India. Turneringen er en del av Challenger Tour, den nest høyeste nivået av profesjonell tennis under ATP Tour.
Challenger Pune ble første gang arrangert i 2015, og har siden blitt arrangert hvert år. Turneringen spilles vanligvis i januar eller februar, og har en premiepott på 54 160 USD.
Noen av de bemerkelsesverdige spillerne som har vunnet Challenger Pune inkluderer:
* Ivo Karlović (2015)
* Gilles Müller (2016)
* Cameron Norrie (2017)
* Ričardas Berankis (2018)
* Jaume Munar (2019)
Challenger Pune er en populær begivenhet på tenniskalenderen, og tiltrekker seg både indiske og internasjonale spillere. Turneringen er også en viktig mulighet for unge spillere til å få erfaring og poeng som kan hjelpe dem til å kvalifisere seg til ATP Tour.