Date | R | Hjemme v Borte | - |
07/01 15:50 |
29 |
Krawczyk/Schuurs v Melichar-Martinez/Perez
|
6-2,6-4
|
06/30 14:20 |
28 |
Kichenok/Ostapenko v Melichar-Martinez/Perez
|
Walkover
|
06/30 09:00 |
28 |
Gauff/Pegula v Krawczyk/Schuurs
|
Walkover
|
06/29 11:15 |
27 |
Stefani/Yang v Melichar-Martinez/Perez
|
3-6,6-7
|
06/28 16:45 |
27 |
Dabrowski/Saville v Kichenok/Ostapenko
|
2-6,6-4,6-10
|
06/28 15:30 |
27 |
Gauff/Pegula v Dolehide/Zhang
|
6-3,6-1
|
06/28 13:35 |
27 |
Krawczyk/Schuurs v Danilina/Xu
|
6-2,6-4
|
06/27 18:05 |
26 |
Krawczyk/Schuurs v Muhammad/Olmos
|
6-4,6-2
|
06/27 17:50 |
26 |
Stefani/Yang v Dart/Watson
|
Retired
|
06/27 17:45 |
26 |
Martincova/Strycova v Dabrowski/Saville
|
6-3,5-7,11-13
|
06/27 16:15 |
26 |
Dolehide/Zhang v Bouzkova/Sorribes Tormo
|
7-5,6-2
|
06/27 14:30 |
26 |
Chan/Chan v Melichar-Martinez/Perez
|
3-6,6-3,8-10
|
06/26 17:35 |
26 |
Gauff/Pegula v Putintseva/Rakhimova
|
6-2,6-1
|
06/26 16:05 |
26 |
Kato/Sutjiadi v Kichenok/Ostapenko
|
3-6,4-6
|
06/26 14:15 |
26 |
Aoyama/Shibahara v Danilina/Xu
|
5-7,5-7
|
06/25 14:50 |
29 |
Kichenok/Ostapenko v Krunic/Linette
|
Walkover
|
06/24 14:30 |
28 |
Xu/Yang v Kichenok/Ostapenko
|
5-7,6-7
|
06/24 09:00 |
28 |
Jabeur/Williams v Krunic/Linette
|
Walkover
|
06/23 16:00 |
27 |
Kichenok/Ostapenko v Dart/Watson
|
4-6,6-1,10-3
|
06/22 18:35 |
27 |
Krejcikova/Shibahara v Xu/Yang
|
5-7,4-6
|
06/22 18:15 |
27 |
Krunic/Linette v Dabrowski/Olmos
|
6-1,6-3
|
06/22 18:10 |
27 |
Jabeur/Williams v Aoyama/Chan
|
6-2,6-4
|
06/22 18:00 |
26 |
Krawczyk/Rogers v Dart/Watson
|
5-7,4-6
|
06/21 17:45 |
26 |
Bouzkova/Sorribes Tormo v Jabeur/Williams
|
6-2,3-6,11-13
|
06/21 17:30 |
26 |
Melichar-Martinez/Zhang v Kichenok/Ostapenko
|
6-4,4-6,8-10
|
06/21 15:35 |
26 |
Krunic/Linette v Danilina/Haddad Maia
|
6-2,7-6
|
06/21 10:00 |
26 |
Chan/Stosur v Xu/Yang
|
6-2,1-6,10-12
|
06/20 15:30 |
26 |
Flipkens/Mladenovic v Dabrowski/Olmos
|
6-7,0-6
|
06/20 12:00 |
26 |
Aoyama/Chan v Hradecka/Mirza
|
7-5,6-7,10-7
|
06/19 17:00 |
26 |
Krejcikova/Shibahara v Guarachi/Klepak
|
6-3,6-4
|
**WTA Eastbourne - Kvinnedobbel**
Bli med på en spennende tennisturnering i Eastbourne, hvor verdens beste kvinnedobbelpar møtes for å kjempe om tittelen. Med høyt nivå og nervepirrende kamper vil denne turneringen garantert gi tennisfans et minneverdig øyeblikk.
WTA Eastbourne-turneringen er en del av WTA Tour, den øverste serien innen profesjonell kvinnetennis. I kvinnedobbelkonkurransen deltar 16 par, som konkurrerer i en utslagsturnering for å kåre mesterne.
Blant spillerne som forventes å delta er:
* Barbora Krejčíková (Tsjekkia)
* Kateřina Siniaková (Tsjekkia)
* Elise Mertens (Belgia)
* Aryna Sabalenka (Hviterussland)
* Coco Gauff (USA)
* Jessica Pegula (USA)
Med elitespillere, spennende kamper og en fantastisk atmosfære, vil WTA Eastbourne - Kvinnedobbel være et uforglemmelig arrangement for alle tennisentusiaster.